جمعه 21 مرداد 1401
Info-omran.tabriz.ir
آدرس سازمان عمران تبریز -آخر خیابان صائب با کد پستی 51739-64179 وصندوق پستی 3141 شماره فاکس سازمان 34785929
تاریخ : شنبه 11 دي 1400
کد 1074

سازمان عمران تبریز

مدیرعامل سازمان عمران تبریز خبر داد ؛ 

تولید ٩٠هزار تنی آسفالت تا آخر آبان‌ماه سال‌جاری توسط سازمان عمران // چندین پروژه مهم شهری توسط سازمان عمران در حال اجراست .بابک شریفی با بیان اینکه چندین پروژه مطالعاتی، در حال انجام پروسه مطالعه و طراحی سازه است، اظهار داشت : مهم ترین پروژه مطالعاتی در دست اجرا، پروژه روگذر _ دوربرگردان کرکج است که مطالعات آن در حال اتمام و تنظيم اسناد مناقصه مي باشد.


وی درباره جزئیات و اهداف این پروژه گفت : این پروژه به صورت یک پل دوربرگردان بتنی _ فولادی ، به طول 480 متر و عرض ۷/۲ متری ، با هدف کاهش حجم ترافیک و تسهیل در ورود و خروج اهالی کرکج ، انجام خواهد شد.

مدير عامل سازمان عمران شهرداری  تبريزبه دیگر پروژه های مطالعاتی سازمان عمران تبریز اشاره کرد و گفت : اصلاح و بهسازی مسیر بی آرتی در حد فاصل میدان راه آهن تا هتل مرمر ، از دیگر طرحهای مطالعاتی سازمان عمران است .
وی در ادامه با بیان اینکه علاوه بر موارد فوق ، چندین پروژه هم در حال عملیات اجرایی است گفت : یکی از پروژه های در حال اجرا که حدود 92 درصد هم پیشرفت فیزیکی داشته است ، پروژه رمپ خروجی خیابان یوسف آباد و اتصال خروجی این خیابان به اتوبان پاسداران است که بعد از تملک 63 واحد مسکونی ، توسط شهرداری منطقه 1 ، شروع شده است ودر صورت مساعد شرايط جوي عمليات روسازي كف تكميل خواهد گرديد.

پروژه پایدارسازی ترانشه اتوبان پاسداران در حد فاصل تله کابین تبریز  از دیگر پروژه های در حال اجرا مي باشد.

شریفی پروژه ارتش آزادی از دیگر پروژه های مهم سازمان عمران تبریز است که  مطالبه بسیاری از شهروندان بود ، هر چند بنا به دلایلی ، با تأخیر در اجرا مواجه شد ، اما اکنون با جدیت و سرعت بیشتر اجرا می شود.

وی ،  در ادامه با اشاره به رسالت سازمان عمران تبریز در تولید بخشی از آسفالت مورد نیاز شهرداری تبریز گفت : در 8 ماهه گذشته سال جاری علی رغم نوسانات قیمت قیر و افزایش بی رویه آن و همچنین مشکلات به وجود آمده در خریدوتامین قیر مورد نیاز سازمان عمران تبریز ، حدود۲۰هزار تن آسفالت  به کارگاههای امانی ،۳۵هزار تن به پیمانکاران لکه گیری ، حدود ۳۵ هزار تن هم از طریق اکیپ های پخش اساسی ، آسفالت ریزی گردیده است که در مجموع ، حدود ۹۰هزار تن آسفالت  ، تولید و در اختیار بخش های خدمات رسان شهرداری تبریز قرار گرفته است.

روابط عمومی سازمان عمران شهرداری تبریز

📱کانال خبری سازمان عمران تبریز👇
‏ https://t.me/sazmanomrantabriz
🖥سایت اینترنتی سازمان عمران تبریز👇
‏http://omran.tabriz.ir
صفحه اینستاگرام سازمان عمران تبریز
‏https://instagram.com/_u/sazmanomrantabriz