چهارشنبه 29 دي 1400
Info-omran.tabriz.ir
آدرس سازمان عمران تبریز -آخر خیابان صائب با کد پستی 51739-64179 وصندوق پستی 3141 شماره فاکس سازمان 34785929
تاریخ : پنجشنبه 23 دي 1400
کد 1078

سازمان عمران تبریز

بابك شريفي مدير عامل سازمان عمران تبريز خبر داد :

آگهي مناقصه عمومي عمليات اجرايي تقاطع غير همسطح (دوربرگردان )كركج منتشر گرديد.
به گزارش امور ارتباطات سازمان عمران تبريز بابك شريفي مديرعامل سازمان عمران با اعلام خبر فوق گفت : عمليات اجرايي احداث تقاطع غير همسطح (دوربرگردان)كركج به مناقصه گذاشته شد،  و شركت هاي داراي صلاحيت حداقل پايه ٣ در رشته راه باند و فرودگاه با مراجعه به سامانه معاملات دولت (ستاد)نسبت به اخذ اسناد مناقصه اقدام نمايند.
 
مدیر عامل سازمان عمران تبریز گفت : پس از اتمام مطالعات ژئوتکنیک، مدلسازی سازه ای و طراحی مرحله اول و دوم تقاطع غیر همسطح بلوار بسیج با کرکج و تکمیل اسناد مناقصه، برآورد تکمیلی و نقشه های نهایی ، آگهی مناقصه واگذاری پروژه به پیمانکار جهت آغاز عملیات اجرایی  آن با اعتبار اولیه سیصد و شصت و یک میلیارد و سیصد میلیون  ریال منتشر گردید .

بابک شریفی با اشاره به مشخصات و  جزئیات این پروژه گفت: این پروژه، به شکل دوربرگردان غیر همسطح  بتنی – فولادی بطول کل 480 متر، طول رمپ شمالی و جنوبی 125 متر در جاده تهران و ابتداي محله كركج، اجرایی  می گردد.

وی با اشاره به مزایا و ضرورت اجرای این پروژه گفت : از مزایای این طرح می توان به همگوني نسبي تابليه فولادي و بتني و موجود بودنً تمامي مصالح مورد نياز پروژه در كشور در اختيار داشتن تكنولوژي ساخت و اجراي آن نزد بسياري از پيمانكاران و افزايش سرعت اجرای رمپها با استفاد از خاك مسطح، اشاره کرد.

متقاضیان می توانند با مراجعه به آدرس پایگاه اینترنتی www.setadiran.ir و یا تماس با شماره 04134769583 نسبت به در یافت اطلاعات تکمیلی اقدام نمایند .

روابط عمومی سازمان عمران شهرداری تبریز

📱کانال خبری سازمان عمران تبریز👇
 https://t.me/sazmanomrantabriz
🖥سایت اینترنتی سازمان عمران تبریز👇
http://omran.tabriz.ir
صفحه اینستاگرام سازمان عمران تبریز
https://instagram.com/_u/sazmanomrantabriz