جمعه 21 مرداد 1401
Info-omran.tabriz.ir
آدرس سازمان عمران تبریز -آخر خیابان صائب با کد پستی 51739-64179 وصندوق پستی 3141 شماره فاکس سازمان 34785929
تاریخ : يکشنبه 26 تير 1401
کد 1149

سازمان عمران شهرداری تبریز

پروژه شهید صادق فلاحی (ارتش )

اتمام نصب عرشه های دهانه اصلی پروژه پل روگذر ارتش با تلاش ۳۰ ساعتی پرسنل اجرایی سازمان
▶️▶️ با همت و پشت کار سازمان عمران تبریز اتمام نصب عرشه های دهانه اصلی و میانی پروژه روگذر ارتش ( شهید فلاحی ) صورت پذیرفت .
 
✍ به گزارش امور ارتباطات سازمان عمران شهرداری تبریز حسین منیری فر مدیر عامل سازمان با اعلام این خبر گفت : با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته و طبق برنامه عملیاتی پروژه ، عملیات نصب  هشت تیر عرشه دهانه اصلی  روگذر ارتش با موفقیت به پایان رسید که شهروندان هم  شاهد پیشرفت چشم گیر فیزیکی پروژه قطعا هستند .

او افزود: طبق زمان بندی اعلام شده توانستیم بخش بسیار مهم پروژه که همان ، عملیات عرشه گذاری روی دهانه اصلی پروژه بود را با موفقیت به اتمام برسانیم و تیرهای  عرشه این روگذر را در محل پروژه نصب بنماییم .نصب این عرشه ها در دهانه میانی پروژه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بود که با همت و تلاش جهادی عزیزان در سازمان عمران به ثمر رسید تا یک گام بزرگ برای اتمام این پروژه و باز کردن گره ترافیکی این منطقه برداشته باشیم تا شهروندان فهیم تبریز بتوانند به سهولت در این منطقه رفت و آمد کنند.

مدیر عامل سازمان عمران شهرداری تبریز تصریح کرد : 8 تیر عرشه دهانه اصلی این روگذر در مسیرهای رفت و برگشت هر کدام به طول ۵۵ متر می باشد که با تلاش شبانه روزی و همت همکاران زحمتکش سازمان عمران به اتمام نصب آنها شدیم  وبه زودی عملیات  عرشه گذاری در پایه های دیگر نیز آغاز خواهد شد.

حسین منیری فر افزود ، با تلاش جهادی   همکاران سازمان عمران، بزودی شاهد بهره‌برداری از این پروژه  در آینده‌ای نزدیک و طبق زمان‌بندی ارائه شده خواهیم بود.

روابط عمومی سازمان عمران شهرداری تبریز

📱کانال خبری سازمان عمران تبریز👇
 https://t.me/sazmanomrantabriz
🖥سایت اینترنتی سازمان عمران تبریز👇
http://omran.tabriz.ir
صفحه اینستاگرام سازمان عمران تبریز
https://instagram.com/_u/sazmanomrantabriz