امروز
دوشنبه
خرداد 1399
12
قمری:09 شوال 1441

میلادی:1 ژوئن 2020
 
تاریخ : دوشنبه 13 آبان 1398     |     کد : 751

شهرام دبیری رییس شورای اسلامی :

مدیر عامل سازمان عمران شهرداری جزو مدیران جوان هستند که هم ما و هم شهروندان از عملکرد آن راضی هستند.

‍ ‍#سازمان_عمران_تبریز
#گام_دوم_انقلاب


🔔شهرام دبیری رییس شورای اسلامی : تلاشمان این است در راستای گام دوم انقلاب و حمایت از جوانان در مجموعه شهرداری از مدیران جوان استفاده کنیم.
 
🔔به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تبریز شهرام دبیری در حاشیه بازدید از دهمین نمایشگاه مطبوعات آذربایجان شرقی گفت: در راستای بیانیه #گام_دوم_انقلاب تلاش می کنیم مدیران جوان تربیت کنیم و در مجموعه شورا و شهرداری از مدیران جوان استفاده کنیم.
دبیری با اشاره به مدیر عامل سازمان عمران شهرداری گفت: #شریفی جزو مدیران جوان هستند که هم ما و هم شهروندان از عملکرد آن راضی هستند. وی در ادامه خاطرنشان کرد در مجموعه شورا هم در راستای گام دوم انقلاب و حمایت از جوانان اقداماتی انجام دادیم که آقای همتی مشاور جوان و دستیار ویژه رییس شورا نمونه ای از این اقدامات است.

🔔شهرام دبیری در ادامه اظهار داشت: تلاش کنیم شهروندان نمونه در زمینه‌های مختلف اعم از کسانی که مسائل فرهنگ شهروندی، فرهنگ ترافیکی، برخورد محبت آمیز با دیگران، فعال در حوزه محیط زیست، توسعه فضای سبز و درختکاری و... معرفی شوند.

او با بیان اینکه تلاش ما باید در این جهت باشد که مشارکت مردم را افزایش  دهیم، افزود: اگر مردم در فعالیت های شهرداری مثل فعالیت‌های عمرانی، فرهنگی، اجتماعی، خدماتی و... مشارکت کنند می‌توان گفت موفق هستیم.روابط عمومی سازمان عمران شهرداری تبریز

📱کانال خبری سازمان عمران تبریز👇
 https://t.me/sazmanomrantabriz
🖥سایت اینترنتی سازمان عمران تبریز👇
http://omran.tabriz.ir
صفحه اینستاگرام سازمان عمران تبریز
https://instagram.com/_u/sazmanomrantabriz


سیدعلی شیخ الاسلامی