جمعه 8 اسفند 1399
Info-omran.tabriz.ir
آدرس سازمان عمران تبریز -آخر خیابان صائب با کد پستی 51739-64179 وصندوق پستی 3141 شماره فاکس سازمان 34769048
تاریخ : يکشنبه 13 مهر 1399
کد 927

#سازمان _عمران_تبریز‍ ‍ ‍ ‍ ‍

#نهضت_آسفالت

مدیر عامل سازمان عمران تبریز خبرداد:


به گزارش روابط عمومی سازمان عمران تبریز بابک شریفی مدیر عامل این سازمان خبر داد ،در شش ماهه اول سال ۹۹ صدهزارتن  آسفالت در کارخانجات آسفالت سازمان عمران تبریز تولید شده است.
شریفی با اشاره به تولید ۱۰۰۰۰۰تن آسفالت در شش ماهه اول  سال جاری در کارخانجات سازمان عمران گفت ؛علیرغم تنگناهای اقتصادی موجودتمام تلاش مجموعه شهرداری تبریز و سازمان عمران بر اینست که با استفاده حداکثری از فصل عمرانی بتوانیم برنامه های پیش روی را با سرعت و کیفیت بالا جلو ببریم ایشان اضافه کردازاین مقدار ۳۳۰۰۰تن اسفالت ریزی اساسی از طریق سازمان عمران تبریز در نقاط مختلف شهر با انجام تراش، زیرسازی ، تسطیح و رگلاژ  نزدیک به ۵۰۰۰۰ تن زیر نظر معاونتهای فنی مناطق  که با تحویل در محل کارخانه آسفالت به پیمانکاران مناطق دهگانه تحویل و نزدیک به ۱۷۰۰۰تن نیز جهت اجرای لکه گیری روزانه و چاله زدائی در معابر اصلی و فرعی به کار گاه های امانی مناطق در محل کارخانه تحویل داده شده است. 
وی گفت تمام تلاش مجموعه بزرگ شهرداری تبریز ارائه خدمت شایسته به همشهریان عزیز و بهبود شرایط اسفالت شهر در نقاط مختلف آن است.
بابک شریفی خاطر نشان کرد  تا زمانیکه  فصل کاری و شرایط جوی مساعد باشد تا آخر سال پروژه های آسفالت ریزی همچنان با شرایط جوی مساعد و استاندارد انجام خواهد گرفت و به هیچ عنوان تعطیل نخواهد شد.
وی اضافه کرد بدیهی است اصلاح زیرسازی هاقبل از آسفالت ریزی زمان بروهزینه براست ،انجام عملیات راهسازی در داخل شهر مشکلات خاص خود رادارد که قابل قیاس با صرف اجرای رو کش آسفالت برروی خرابی های موجود نیست و از بابت زمان بر بودن این نوع اجرا مراتب عذر خواهی خود را اعلام می دارم.


روابط عمومی سازمان عمران شهرداری تبریز

📱کانال خبری سازمان عمران تبریز👇
 https://t.me/sazmanomrantabriz
🖥سایت اینترنتی سازمان عمران تبریز👇
http://omran.tabriz.ir
صفحه اینستاگرام سازمان عمران تبریز
https://instagram.com/_u/sazmanomrantabriz