جمعه 8 اسفند 1399
Info-omran.tabriz.ir
آدرس سازمان عمران تبریز -آخر خیابان صائب با کد پستی 51739-64179 وصندوق پستی 3141 شماره فاکس سازمان 34769048
تاریخ : سه شنبه 28 بهمن 1399
کد 949

#سازمان-عمران-تبریز

مدیرعامل سازمان عمران تبریز خبر داد:

عملیات برداشت اولین معدن تأمین مصالح کارخانه آسفالت آغاز می‌شود
مدیرعامل سازمان عمران تبریز از آخرین مراحل آغاز عملیات برداشت از اولین معدن تأمین مصالح کارخانه آسفالت شهرداری تبریز خبر داد.به گزارش امور ارتباطات سازمان عمران تبریز، بابک شریفی با اعلام خبر ثبت محدوده و اخذ مجوز برداشت از اولین معدن مصالح سنگی پخت آسفالت اظهار داشت: لازمه تأمین و پخت آسفالت یکدست و با استانداردهای مورد تأکید در نشریات تخصصی راه‌سازی و روسازی، استفاده از مصالح مناسب برای پخت آسفالت است که بر همین اساس اقدام به خرید یک معدن برای تأمین مصالح کارخانه و اخذ مجوز برداشت کرده‌ایم.

او اضافه‌ کرد: تمام تلاش سازمان عمران در سال 1400، پخت آسفالت با بهره‌گیری از مصالح معدن جدید است که یک اقدام بدیع و شاخص در عملکرد سازمان عمران محسوب می‌شود.

مدیرعامل سازمان عمران با اشاره به توزیع آسفالت یکدست و با کیفیت بالا اعلام کرد: برای اینکه آسفالت توزیع‌شده چه از نظر بصری و چه از نظر کیفی، از حالت استاندارد برخوردار باشند، نیازمند استفاده از یک نوع مصالح در پخت آن است.

او ادامه داد: بر همین اساس معدن جدید پس از شناسایی ثبت و مشخصات فیزیکی مصالح آن تأیید شده و مجوز برداشت از آن صادر گردیده است که پیش‌بینی می‌کنیم گامی رو به جلو در ارتقای کیفیت آسفالت تولید و توزیع شده در کارخانه آسفالت باشد.

شریفی خاط نشان کرد: کارشناسان سازمان عمران، سازمان صنعت و معدن، اداره کل منابع طبیعی و آزمایشگاه سازمان عمران از محل معدن ثبت شده بازدید کردند تا مقدمات لازم جهت ایجاد سینه کار و برداشت مصالح آغاز شود.