جمعه 8 اسفند 1399
Info-omran.tabriz.ir
آدرس سازمان عمران تبریز -آخر خیابان صائب با کد پستی 51739-64179 وصندوق پستی 3141 شماره فاکس سازمان 34769048
تاریخ : يکشنبه 3 اسفند 1399
کد 951

‍ ‍ #سازمان-عمران-تبریز

#نهضت_آسفالت

تولید ۱۷۰ هزار تن آسفالت در سال ۹۹ تا پایان سالجاری
مدیرعامل سازمان عمران تبریز از تولید ۱۴۵ هزار تن آسفالت در سال جاری خبر داد که پیش‌بینی می‌شود این رقم تا پایان سال به ۱۷۰ هزار تن برسد.به گزارش امور ارتباطات سازمان عمران تبریز، بابک شریفی در مصاحبه تلویزیونی با برنامه تبریزیم اظهار داشت: بخشی از رسالت و وظایف سازمان عمران، تولید و توزیع آسفالت است که کارخانه تولید آسفالت ما به عنوان یکی از پیشرفته ترین کارخانجات تولید آسفالت شهری پروژه‌های مختلفی را در سطح شهر اجرا کرده است که نتیجه آن برای ‌‌‌شهروندان مشهود است.

او با اشاره به مراحل تولید و توزیع آسفالت افزود: 
بحث تولید آسفالت دست خود سازمان است ولی پخش و توزیع آن، در سه مرحله انجام می گیرد که مرحله اول توسط خود سازمان و بر اساس برنامه‌ها و اولویت‌هایی که ابلاغ شده است، به صورت اساسی آسفالت‌ریزی انجام می‌شود. 

مدیرعامل سازمان عمران ادامه داد: قبل از آسفالت ریزی اقدام به ارزیابی و سونداژ زیرسازی و روسازی خیابان کرده و سپس نسبت به وضعیت آن خیابان  اقدام به آسفالت ریزی می کنیم که
نزدیک به ۳۵ هزار تن  در سال ۹۹ توسط اکیپ‌های سازمان عمران آسفالت ریزی اساسی شده است.

او با اشاره به توزیع آسفالت در بین کارگاه‌های امانی و معاونت‌های عمرانی مناطق خاطرنشان کرد: دومین بخش در موضوع توزیع آسفالت، چاله زدایی در سطح شهر است که از طریق کارگاه ‌های امانی مناطق انجام می گیرد و ۲۵ هزار تن نیز  در این بخش توزیع شده است.

او اضافه‌ کرد : عمده آسفالتی که سازمان عمران تبریز در سطح شهر توزیع کرده است ۸۵ هزار تن از طریق معاونت های عمرانی مناطق است که بحث اولویت بندی و اجرای آسفالت توسط اکیپ‌های مناطق  انجام می گیرد ولی تولید آنها با سازمان عمران است. 

شریفی با اشاره به کیفیت آسفالت تولیدی در کارخانه پخت آسفالت سازمان عمران تأکید کرد: می توانیم ادعا کنیم که آسفالت های پخت و توزیع شده توسط سازمان عمران از کیفیت مرغوبی برخوردار است و هیچگونه تخریب و خرابی نداشته است. 

او بیان داشت: ارتقای کیفیت آسفالت تولیدی توسط سازمان عمران در سایه زحمات همکاران در کارخانه پخت و رعایت استانداردهای لازم در این زمینه است.

مدیرعامل سازمان عمران نمک‌پاشی و محلول‌پاشی عامل تخریب آسفالت دانسته و تصریح کرد: فارغ از مسائل زیست محیطی، نمک‌ و محلول‌پاشی برای خود سازمان عمران نیز مشکل‌زا است، ما نیز راضی به این کار نیستیم. 

او افزود: شهرداری به درخواست برخی از ‌شهروندان مجبور به نمک پاشی می شود و در اثر این کار نیز چاله‌هایی در سطح شهر ایجاد می شود که این موضوع نیز در برنامه های استقبال از بهار مورد توجه قرار گرفته و لکه گیری آسفالت انجام می‌گیرد.

روابط عمومی سازمان عمران شهرداری تبریز

📱کانال خبری سازمان عمران تبریز👇
 https://t.me/sazmanomrantabriz
🖥سایت اینترنتی سازمان عمران تبریز👇
http://omran.tabriz.ir
صفحه اینستاگرام سازمان عمران تبریز
https://instagram.com/_u/sazmanomrantabriz